2020 T.R.U. ELITE TRAVEL TEAM ROSTERS
2020 T.R.U. ELITE BOYS TEAMS
1st Grade Boys
Head Coach: Jaz McTillman
Assistant Coach:
Marshall Westbrook
Wes Hunter
Zion Flood
Brenten Jennings
Thierry Jennings
3rd Grade Boys
Head Coach: Lloyd Smith
Assistant Coach: James Goodwin
Jacobi Hall
Landon Smith
Giovanni Perez
James Goodwin
Elijah Ross
Elijah Sistrunk
Owen Ottarson
Maeson Owens
5th/6th Grade Boys
Head Coach:William Knight
Assistant Coach: Ashonti Washington
Jamarcus Lewis
Gabriel Souza
Prince Grosuenor
William Knight IV
Nick Thomas
Delbert Green
DaMir McBride
Jayden Dukes
Kamari Kerr
Nolan Cline
Nehemiah Watson
Davian Harris
Javon Washington
Jaziah Owens
6th Grade Boys
Head Coach: Javion Blount
Assistant Coach: Gequan Gorham
Assistant Coach: Cameron Woods
Chris Vargas
Nathaniel McDaniel III
Tyler Wiggins
Bryce Woods
Jackson Montgomery
RJ Phillips
Jabari Hall
Adrian Falayi
Lidon Porter
Ogo Elcweozor
Jordan Wiseman
7th/8th Grade Boys
Head Coach: Jacques Hall
Assistant Coach: Lenny Mayes
Christian Myers
Jacques Hall
Jaden Foster
Jorden Edmonds
Tayshon Newton
Terrance Arnold
Jaylen Brown
Abraham Grant III
Nathaniel McDaniel III
Jabari Hall
8th Grade Boys Gold
Head Coach: Lenny Mayes
Assistant Coach: Jacques Hall
Elijah Mayes
Marquis Coaxum
Gavin Byers
Michael Martin Milligan
Andrew Ruffin
Samuel Eno
Isiah Harrell
Wade Cline
8th Grade Boys Blue
Head Coach: John Jenkins
Assistant Coach:
Jahkari Jenkins
Adan Nemat
Kamyron Morgan
Amare Vance
Fellipe Santos
Cameron McDaniel
Markeis Cobble
Kameron Williams
Kwun Lam Zhou
Nino Mclendon
Carl Paolino
9th Grade Boys Gold
Head Coach: Cliff Washington
Assistant Coach: Torey Dupree
Markell Parks
Phillip Hodgson
Sentwaki Drinker
Skylen Williams
Ahmose Scarborough
Hayden Hall
Gregory James
Tony Wright Jr
Isaih Wood
Alexander Littlejohn
Daveon Smith
Keilyn Young
Jalani Reynolds
Abdullah Ansari
9th Grade Boys Blue
Head Coach: Michael Harris
Assistant Coach:
Jayden Pryor
Elijah Bass
Luke Wimmer
Kendrick Talaiferro II
Jason Swann
Christian McDaniel
Collin Barrera
Trevion Wynn
Jayden Ervin-Thomas
Devan Lonon
LaByron Dixon
DaMyron Hill
Tyun Glover
Semaj Mills
10th Grade Boys Gold
Head Coach: Ernesto Ifill
Assistant Coach:
Jack Dempsey
Quinton Partee Jr
Jessy Amirouche
Rudolfo Arnao III
Allen Falayi
Zion Mable
Will Simonson
Cameron Bleshoy
Trey Harding
Areeb Khan
Cameron Foster-Martez
Davonte Thompson
Salvador Stewart
10th Grade Boys Blue
Head Coach: Casey Engler
Assistant Coach:
Joral Gordon
Jayden Terell
Tremayne Womack II
Trevion Wynn
Elhady Fall
Tomi Gbenle
Jalin Cooper
Clayton Bloomstran
Justin Trotman
11th/12th Grade Boys
Head Coach: Deangelo Harris
Assistant Coach: Michael Meachum
Austin Chiles
Matthew McMahon
Jordan McCalla
Naturi Hill
Elijah Wiseman
Jae'Son Meachum
Joseph Whitlark
Isisah Smith
Evan Brewer
Joshua Fail
Roman Harrison
Zion Mable
2020 LADY T.R.U ELITE TEAMS
6th Grade Girls
Head Coach: Jackson Lackey
Assistant Coach: Jayla Carr
Assistant Coach: Lawrence Stallworth
Gabrielle Songui
Taylor Milnder
Payton Holford
Hannah Lauren Tate
Kaitlyn Williams
Addison Parker
Hayden Gray
7th Grade Girls
Head Coach: Mary Ann Dean
Assistant Coach: Matika Washington
Allison Wolff
Kennedi Steward
Riley Dean
Analise Songui
Ava Rousseau
Dava Wallace
Hannah Lopez
Mayah Kent
Sophia Souza
Brylee Deering
Lilly Krutz
8th Grade Girls
Head Coach: Matika Washington
Assistant Coach: Mary Ann Dean
Caylin Darrisaw
Jacquelyn Williams
Natalie Waters
Erin Cain
Kate Squires
Zevonie Horton
Sierra Sims
Haley Jones
Morgan McEntyre
Megan Allen-Pierre
Alicia Underwood
Kylie Morris
10th Grade Girls
Head Coach: Nate McDaniel
Assistant Coach: Abraham Grant
.
Sabrina Brewer
Zada Davis
Jenae Lane
Janelle McDaniel
Ella Grace Hickman
Branae Modesett
Yssence Cole
Skyler Horton
Molly Grizzle
Lacy Winer
11th Grade Girls
Head Coach: Nate McDaniel
Assistant Coach: Abraham Grant
Natalie Alvarez
Cynthia Engler
Tiara Lewis
Allison McClure
Zoe Grant
Sabrina Brewer
Zada Davis
Jenae Lane
Janelle McDaniel
Ella Grace Hickman
Branae Modesett
Yssence Cole
Skyler Horton
Lacy Winer
Molly Grizzle
|